14 Квітня, 2020 р., 09:48
         Жителі смт. Вапнярка, проведіть будь ласка погашення Вашої заборгованості за водопостачання і водовідведення.
09 Квітня, 2020 р., 16:54
       Держенергонагляд вкотре звертається до громадян з проханням не спалювати опале листя, суху траву та побутове сміття. Такі дії не тільки шкодять довкіллю, а й несуть загрозу об’єктам енергетичної інфраструктури, що можуть бути пошкоджені внаслідок умисного підпалу сухостою або сміття та можуть призвести до пожежі.
08 Квітня, 2020 р., 17:22
Ми пишемо, роз’яснюємо, просимо, застерігаємо, але у нашому житті все ж трапляються пожежі. Необережне поводження із побутовими електроприладами, кинутий недопалок, сірник, байдужість, халатність, розрахунок на «авось пронесе»  і цього разу, безвідповідальне відношення до екології, і маємо виклик чергової бригади пожежників на приборкання і гасіння вогню.
06 Квітня, 2020 р., 17:21
        З метою захисту лікарів, медичного персоналу КНП Вапнярського ЦП МСД, чергової бригади Вапнярського пункту екстреної медичної допомоги, при сприянні народного депутат Білозір Лариси Миколаїівни, за кошти із резервного фонду бюджету Вапнярської селищної ради, сьогодні закуплені і передані 2 комплекти індивідуального захисту від коронавірусу COVID-19   до яких увійшли: