Рішення адмін комісії та коментарі !!!

Стосується тих в кого немає сміття, чи воно згорає в грубці, чи здається на макулатуру АБО металулом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Живим прикладом для Вас шановні жителі громади - є ситуація, яка відбулась вчора 28.02.2017 року, зі сміттям викинутим по об'їздній дорозі через мікрорайон Циганку, навпроти підстанції...

В результаті ініціативи начальника комунального підприємства та співпраці дільничого нашого селища, було виявлено правопорушника та складено протокол про адміністративне правопорушення.

Сьогодні відбулось засідання адміністративної комісії при виконкомі Вапнярської селищної ради об'єднаної територіальної громади, на яке було запрошено правопорушника. Під час засідання, комісія дійшла висновку:

Встановити штраф в максимальному розмірі за правопорушення,
було підписано договір на вивезення сміття на рік (до кінця 2017 року),
а також зобов'язанно даній особі прибрати те, що вона нагадила.

ВСІМ НА ЗАМІТКУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВСІ МИ СМІТИМО!!!!!!!! НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЧИ КОРИСТУЄТЕСЬ ВИ ПОСЛУГАМИ ТАК ЗВАНОГО ТРАКТОРА ЧИ НІ!!!!

ЖИВИЙ ПРИКЛАД - ЙДЕТЕ ВИ ПО ВАПНЯРЦІ ВИКИДАЄТЕ БИЧОК, ПАПІРЕЦЬ В СМІТТЄВИЙ БАК, ЧИ НА ДОРОГУ, ЧИ БУДЬ КУДИ - ЦЕ ВСЕ ПРИБИРАЮТЬ ПРАЦІВНИКИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА.

ДРУГОЮ ПОПУЛЯРНОЮ ФРАЗОЮ Є ТЕ, ЩО Я САМОСТІЙНО ВИВОДЖУ СМІТТЯ НА "ОЧИСНІ"!!!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!!!!!!!!!!!!! ВИ ВИВОЗИТЕ СМІТТЯ, НО ХОЧ ОДНА ОСОБА ЗАЦІКАВИЛАСЬ В ТОМУ, ЩО ТИМ САМИМ "ОЧИСНИМ" ПОТРІБЕН СВОГО РОДУ БЛАГОУСТРІЙ???? ЩО ПРИЇЖДЖАЄ ІНСПЕКЦІЯ З ЕКОЛОГІЇ І ПОТРЕБУЄ ЦЬОГО Ж САМОГО БЛАГОУСТРОЮ ВІД КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ?????

Ще одна ситуація на замітку, щодо членів ініціативної групи нашого селища - брати СПОЛІТАК, ЯКІ НЕ ПЛАТИЛИ ЗА ВИВІЗ СІМІТТЯ(ДО РЕЧІ ПІД ЧАС РЕЙДУ - НЕЦЕНЗУРНО ВИРАЖАЛИСЬ ТА ПОГРОЖУВАЛИ ЯК І ПРЕДСТАВНИКАМ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ, ТАК І ПРЕДСТАВНИКУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
ВИ КТИТИКУЙТЕ - ВАШЕ ПРАВО, ПРОХАННЯ ДО ВАС ПЕРЕД ТИМ, ЯК КРИТИКУВАТИ, ВІДПОВІДАЙТЕ ТОМУ СТАТУСУ, ЯКИЙ ВИ ПРЕДСТАВЛЯЄТЕ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ.

Є ТАКА ФРАЗА ВЖЕ ДАВНО "ЗАЇЖЕНА" СКАЖЕМ ТАК) —----------------

ХОЧЕШ ЗМІНИТИ СВІТ - ПОЧНИ ІЗ СЕБЕ..

Шановні вапнярчани ,просимо у Вас не бути байдужими, адже Ви всі вимагаєте від влади чистоти та порядку, но ми забуваємо, що ця скажем так частина чистоти та порядку заключається в кожному із нас!!!!!!!!!!!