ПОРЯДОК ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

Фото без опису

ЩЕ РАЗ ПРО ПОРЯДОК ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

 

Відповідальні особи за повідомну реєстрацію територіальних угод, колективних договорів на території Вапнярської територіальної громади в черговий раз нагадують усім зацікавленим сторонам соціального діалогу у сфері укладення колективних договорів, а саме керівникам підприємств, установ та організацій, представникам профспілок, а у разі їх відсутності уповноваженим представникам трудових колективів, іншим роботодавцям міста про те, що в порядку повідомної реєстрації колективних договорів відбулися зміни.  

Урядом прийнято постанову від 21.08.2019 року № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.13р. №115», внаслідок чого зазнав змін затверджений нею Порядок повідомної реєстрації колективних договорів (далі – Порядок).

Просимо прийняти до відома особливості оновленого Порядку під час розробки та укладення колективного договору, змін/або доповнень до нього, а також надаємо зразок рекомендаційного листа підприємства, установи, організації «Про повідомну реєстрацію колективного договору», який надається до реєструючого органу разом із колективним договором, змінами чи/або доповненнями до нього на здійснення його/їх повідомної реєстрації.

 Просимо укладати колективні договори у відповідності до норм та положень цього Порядку.

 Особливості оновленого 21.08.2019 року Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів полягають у наступному:

  1. На повідомну реєстрацію подається один примірник 

колективного договору, змін та доповнень до нього разом із додатками та супровідним листом.

На вибір сторін договорів пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу:

1)    оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

2)    оригінал електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

3)    електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

  1. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації колективного угоди, змін і доповнень до них, повертати їх на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до оформлення поданих на реєстрацію документів.
  2. Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію договору, змін та доповнень до нього суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.

Звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику договору, змін і доповнень до нього, і не повертає його сторонам.

З повною чинною версією постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Верховної Ради України     https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/768-2019 та використовувати її у подальшій роботі при укладенні колективних договорів/угод. 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ЗРАЗОК

СУПРОВІДНОГО ЛИСТА ДО КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ, ЗМІН ЧИ ДОПОВНЕНЬ ДО НЬОГО, який необхідно подати відповідальним особам за повідомну реєстрацію територіальних угод, колективних договорів на території Вапнярської територіальної громади  на повідомну реєстрацію

 

БЛАНК ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ, ОРГАНІЗАЦІЇ

 

№_______                                                                           від ________________

Виконавчому комітету Вапнярської селищної ради

 

Направляємо на повідомну реєстрацію (вибрати потрібний варіант)

1) підписаний паперовий оригінал колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) _________________ разом із (назва колективного договору)  

додатками, з прошитими і пронумерованими сторінками;

або

2) оригінал електронного колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) ______________, з пов’язаними з ним                                       (назва колективного договору)  

кваліфікованими електронними підписами;

або

3) електронну копію паперового оригіналу колективного договору (змін чи доповнень до нього) ________________, засвідчену кваліфікованою

(назва колективного договору) електронною печаткою.

Відповідно до п. 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013    № 115 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), надаємо/або не надаємо згоду на оприлюднення тексту колективного договору (змін і доповнень до нього) та його/їхніх додатків.

(У разі наявності інформації з обмеженим доступом, вказати сторінки, розділи, пункти, додатки тощо, які не підлягають оприлюдненню, а також підстави щодо обмеження доступу до цієї інформації відповідно до законодавства або рішення сторін).

Додаток: один примірник колективного договору (змін/доповнень до нього) на ___ арк.

 

___________________           ________________       _____________________

(посада особи, яка надсилає лист)        (підпис особи)                                  (П. І. Б. особи)

(П. І. Б. виконавця, контактний телефон)

 

Повідомну реєстрацію колективних договорів, змін чи/або доповнень до них у Вапнярській територіальній громаді здійснюють Відповідальні особи за повідомну реєстрацію територіальних угод, колективних договорів на території Вапнярської територіальної громади - керуючий справами виконавчого комітету Вапнярської селищної ради – Маринюк Сергій Андрійович та начальник відділу юридичної роботи, податків та земельних ресурсів Вапнярської селищної ради – Дуднік Вікторія Сергіївна. Подати на повідомну реєстрацію колективний договір, зміни чи/або доповнення до нього можна на електронну адресу Вапнярської селищної ради: vipt@meta.ua або особисто до приміщення за адресою: смт. Вапнярка, вул. Незалежності, 140.

У разі виникнення питань з приводу використання оновленого Порядку повідомної реєстрації колективних договорів звертатися за телефоном до керуючого справами виконавчого комітету Вапнярської селищної ради Маринюка Сергія Андрійовича: 3-27-46, або до начальника відділу юридичної роботи, податків та земельних ресурсів Вапнярської селищної ради Дуднік Вікторії Сергіївни: 3-28-47.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь