24 сесія 8 скликання

з/п Порядок денний Завантажити
200

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств  Вапнярської  селищної ради   на  2017 рік.

202

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гапченку Олександру Володимировичу.

203

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ляховець Ніні Гаврилівні.

204

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заведеї Віктору Анатолійовичу.

205

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бондар Наталії Олександрівні.

Завантажити
206 Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кадіній Валентині Миколаївні Завантажити
207

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Баранюку Михайлу Станіславовичу.

Завантажити
208 Про внесення змін до рішення 7 сесії 8 скликання від 23 грудня 2016 року "Про затвердження бюджету Вапнярської селищної ради на 2017 Завантажити
210

Про затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують  право  власності  на  земельну  ділянку гр. Очеретного Олександра Олександровича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд .

212

Про затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують  право  власності  на  земельну  ділянку гр. Павличко Галині Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд .

213

Про затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують  право  власності  на  земельну  ділянку гр. Палагнюк Ользі Яківні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд .

214

Про затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують  право  власності  на  земельну  ділянку гр. Сморжа Андрія Олександровича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд .

217

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів гр. Пащенка Андрія Михайловича.

218

Про  надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт підлоги з утепленням у спортивній залі».