Вапнярська громада
Вінницька область, Тульчинський район

Вапнярський медичний Центр ПМСД

ІМУНІЗАЦІЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19

Згідно із рекомендаціями ВООЗ, будь-які переривання рутинної (планової — відповідно до національного календаря щеплень) імунізації, навіть на короткий період, призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації. Це буде додатковим навантаженням на системи охорони здоров’я у країнах, які вже й так перевантажені через пандемію COVID-19.

12:14 25.11.2021

ЗАПРОШУЄМО ЖІНОК НА ПРИЙОМ ДО МАМОЛОГА!

16 липня 2021 року з 10.00 год. БЕЗКОШТОВНО на базі Вапнярського медичного центру первинної медико-санітарної допомоги буде здійснюватися прийом жінок лікарем-мамологом Подільського регіонального центру онкології. Також працюватиме УЗД молочних залоз. ЗАПРОШУЄМО ЖІНОК!!!

11:04 14.07.2021