48 сесія 8 скликання 04.10.2018

548

Про внесення змін та доповнень до Статуту Вапнярської селищної об’єднаної територіальної громади

549

Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Вапнярськаій селищній  раді

550

Про внесення змін до рішення 33 сесії 8 скликання від 21 грудня 2017 року "Про затвердження бюджету Вапнярської селищної ради на 2018 рік

551

Про внесення змін до рішення «Про утворення   постійних   комісій Вапнярської селищної   ради, затвердження  їхнього   складу  та обрання  голів   комісій» від 20.04.2018 року.

552

Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

553

Про затвердження Програми

зайнятості населення Вапнярської

селищної  об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

554

Про виконання місцевого бюджету Вапнярської  селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018року.

555

Про виділення приміщень для проведення  занять з Ушу-саньда у Вапнярських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 і № 2

556

Про     застосування    положень    постанови     Кабінету Міністрів   України   від   9  березня   2006 року     № 268 із  змінами  та  доповненнями “Про    упорядкування  структури    та      умов    оплати   праці  працівників апарату  органів   виконавчої   влади, органів    прокуратури,    судів    та   інших    органів”, постанови Кабінету Міністрів   України від 10 травня 2018 р.№ 363, до посадових осіб   Вапнярської селищної ради та її виконавчого апарату.

557

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів гр. Федоровій Наталі Георгіївні.

558

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Замоченюк Галині Миколаївні.

559

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Накорнєєвій Світлані Андріївні.

560

Про вилучення присадибної земельної ділянки із користування за заявою гр. Токарчук Ніли Пилипівни  орієнтовною площею 0,12га за адресою смт. Вапнярка ,вул. Колгоспна ,94

561

Про надання дозволу гр. Бородай О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів за адресою : смт. Вапнярка,вул. Привокзальна.

562

Про надання дозволу гр. Лаврик  А.В. на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0035 га для будівництва індивідуальних гаражів за адресою:смт. Вапнярка, вул. Привокзальна

563

Про надання дозволу гр. Мандебура Ю.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у власність орієнтовною площею  0,010 га для будівництва індивідуальних гаражів за адресою :смт. Вапнярка ,вул. Незалежності ,69

564

Про надання дозволу  гр. Любінському С.А. на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,15 га для будівництва  і обслуговування  житлового будинку ,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка )за адресою:смт.Вапнярка ,вул.Івана  Франка,43.

565

Про надання дозволу гр. Лупан Тетяні Юріївні  на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,15га для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд( присадибна ділянка) за адресою :смт.  Вапнярка , вул. Одеська.

566

Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Смірнову Віталію Євгеновичу.

567

Про надання дозволу гр. Леонтяк К.К. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  орієнтовною площею 0,11га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)за адресою :смт. Ванярка ,вул. Вапнярська.

568

Про надання дозволу гр. Загородньому М.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо ведення особистого селянського господарства за   адресою :смт. Вапнярка,вул.Чехова.

569

Про надання земельної ділянки  в оренду для городницва гр.Швець О.В. орієнтовною площею 2,0га на території Вапнярської селищної ради

570

Про надання дозволу гр. Бевзі О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення  особистого селянського господарства

571

Про земельні  ділянки  сільськогосподарського призначення комунальної власності ,які включені до переліку земельних ділянок, права на які буде  виставлено на земельні торги загальною площею 25,0574 га кадастровий номер 0523982000:01:000:0477

572

Про укладення договору оренди

землі на управління спадщиною

573

Про затвердження штатного розпису та фінансового плану по комунальному некомерційному підприємству «Вапнярський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги», який вводиться в дію з 01.10.2018року.

574

Про заборону торгівлі алкогольними,слабоалкогольними напоями та пивом(окрім безалкогольного)у нічний час в смт. Вапнярка, та с. Колоденка.

575

Про затвердження переліку нерухомого майна

об’єднаної територіальної громади смт. Вапнярка,

закріпленого за суб’єктом права комунальної власності