14 сесія 8 скликання

Порядок денний Завантажити
1

Про внесення змін до рішення 7 сесії 8 скликання  від 23 грудня 2016 року «Про затвердження  бюджету Вапнярської селищної ради на 2017рік

2

Про виділення коштів  КВЕП «Вапнярка водоканал» на фінансування виготовлення проектної документації систем водопостачання та водоочищення.

3

Про представлення Першого заступника селищного голови Василенко В.О.

Завантажити
4 Про укладення договорів соціального партнерства з компаніями стільникового зв’язку Завантажити
5

Про Програму соціального захисту окремих категорій населення Вапнярської об’єднаної  територіальної громади

6

Про впорядкування руху транспорту в базарні дні  та пішоходів по вул. Незалежності.

7

Про встановлення тарифів на оренду  торгових місць та їх  обслуговування  на ринку КУ „Вапнярський ринок”

8

Про  затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо  встановлення меж  земельної  ділянки для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Вершигора О.М., Рожко А.М.,Тартачний.С.М. ) .

9

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Вапнярка(Колесник В.А.).

10

Про надання дозволу на виділення земельної ділянки для розташування МАФ-у для здійснення господарської діяльності. (Багаєв О.С.)

Завантажити
11 Про присвоєння номеру МАФ-у який знаходиться по вул.Кутузова. (Багаєв О.С.) Завантажити
12

Про укладення договору оренди земельної ділянки строком на один рік. (Багаєв О.С.)

13

Про погодження намірів на реєстрацію пасіки (Стус М.С.)

14

Про зменшення відсоткової орендної плати за землю. (Кваковський А.А.)

15

Додаткове питання порядку денного:

Про зміни до договору оренди земельної ділянки, для розміщення обладнання  стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар»