Благоустрій громади

12 Січня, 2023 р., 16:43
ПРОТОКОЛ №1 ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ НА ЗВИРАННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ВАПНЯРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
21 Серпня, 2020 р., 14:23
Працівники Колоденського старостату Вапнярської ОТГ, ФАПу та дитячого садочка організували прибирання в селі.
16 Липня, 2020 р., 16:57
Відкугнувшись на заклик до благоустрою – ми знову отримали гарний результат і хочемо подякувати за плідну працю і пофарбований паркан кладовища у с.Колоденка, наступним мешканкам нашої громади :
13 Липня, 2020 р., 14:34
   Виконавчий комітет Вапнярської селищної ради спільно із працівниками КП Вапнярський ККП сьогодні, продовжують роботи по впорядкуванню паркової зони колишнього військового Містечка  далі буде ...