Щодо громадських слухань - 03.08.2019 !

Відповідно до розпорядження селищного голови Вапнярської ОТГ № 110 від 27.06.2019 р. "Про проведення громадських слухань з обговорення генерального плану Вапнярської ОТГ (смт.Вапнярка, с.Колоденка)", враховуючи вимоги ст.13, ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Вапнярська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті генерального плану (ГП) (смт.Вапнярка, с.Колоденка).

Метою ГП є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організацію вуличнно-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природніх і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Замовник генерального плану – Вапнярська селищна рада ОТГ; Розробник – ТОВ «Кайлас-К».

Громадські обговорення триватимуть 30 днів з дня публікації даного повідомлення. Пропозиції надані пізніше даного терміну не розглядаються.

Ознайомитись з проектом ГП можна за адресою смт.Вапнярка, вул.Незалежності, буд. 140 (приміщення Вапнярської селищної ради 1-й поверх) та на офіційному сайтіhttp://vapnyarska.gromada.org.ua/news/

Пропозиції : увага ! надаються в письмовому вигляді в Вапнярську селищну раду та в електронному вигляді на електронну пошту  :  selrada2017@gmail.com

Відповідальна особа : секретар селищної ради Василенко Тетяна Олександрівна (тел. 098-265-83-62; 3-28-47).

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді генерального плану, 03 серпня 2019 р. о 10.00 годині в приміщенні селищного будинку культури.

.