21 сесія 8 скликання (податки)

з/п Порядок денний Завантажити
168

Про внесення змін до рішення 14 сесії Вапнярської селищної ради ОТГ 8 скликання від 10.03.2017 року «Про укладення угод соціального партнерства з підприємствами стільникового мобільного зв’язку».

169

Про встановлення податку на землю на території  Вапнярської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

170

Про встановлення  податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території  Вапнярської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

171

Про встановлення єдинного податку на території  Вапнярської  об’єднаної територіальної  громади на 2018 рік

172

Про встановлення   транспортного податку на території  Вапнярської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

173

Про встановлення  туристичного збору на території Вапнярської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

Завантажити
174 Про затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують  право  власності  на  земельну  ділянку гр. Сторожук Олександра Вікторовича для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Завантажити
175

176

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  на  земельну  ділянку гр. Задорожній Олені Пилипівні для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

177

Про затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують  право  власності  на  земельну  ділянку гр. Мордванюк Олені Петрівні для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

178

Про затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують  право  власності  на  земельну  ділянку гр. Шпіці  Максиму Сергійовичу для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

179

Про надання в тимчасове користування для городництва

180

Про внесення змін до рішення 7 сесії 8 скликання  від 23 грудня 2016 року «Про затвердження  бюджету Вапнярської селищної ради на 2017 рік»

181

Про затвердження переліку проектів які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

182

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Довганю Андрію Миколайовичу.

183

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) Бабенков Анатолій Джонович.

184

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гончарук Надії Степанівні.

185

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Барвінку Сергію Петровичу.

186

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гладій Марії Дементіївні.

187

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Волчан Тетяні Степанівні.

188

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Коваль Раїсі Василівні.

189

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Слободянюк Валентині Федорівні.

190

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бабенков  Анатолій Джонович.

191

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Лисак Наталії Миколаївні.

192

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Заведея Віктор Анатолійович.