Голова селищної ради

Голова Вапнярської селищної ради

ГОРЕНЮК ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ

Народився 29 червня 1971 року в с. Нетребівка Томашпільського району Вінницької області. Ггромадянин України, постійно проживає на території України. Освіта: середня спеціальна.З 1980-1986 р.р. навчався в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Гарячківка, Крижопільського району Вінницької області. З 1986-1990 р.р. навчався в Бершадському медичному училищі. З 1990-1992 р.р. проходив службу в Збройних силах. З 01.06. 1992 року був прийнятий на роботу в Вампнярську міську лікарню Томашпільської ЦРЛ – фельдшером швидкої медичної допомоги, де працював до 25.10.2015 року в складі Могилів-Подільської СШМД Томашпільської підстанції ШМД №3. З 1994 р. до 2008 р. виконував обов’язки старшого фельдшера пункту швидкої медичної допомоги Вапнярської міської лікарні. З 2005 року - фельдшер невідкладних станів вищої категорії. З 25.10.2015 року був обраний на місцевих виборах головою Вапнярської селищної ради. З 8 вересня 2016 року - обраний головою Вапнярської об’єднаної територіальної громади. 25 жовтня 2020 року вдруге був обраний на посаду селищного голови Вапнярської селищної ради.