ВІЗЬМИ УЧАСТЬ В МАРАФОНІ ПАМ'ЯТІ: ВШАНУЙ СИВОЧОЛИХ ВЕТЕРАНІВ-ЗЕМЛЯКІВ!

Дата: 06.05.2021 19:24

До Дня пам'яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Вапнярській громаді та по всій Україні оголошується «Марафон пам’яті». Проєкт присвячений усім героям, які захищали Україну в 1939-1945 роки, зачасту кладучи на вівтар її свободи найдорожче – своє життя. Серед них фронтовики, партизани, санітари, медики, льотчики, працівники підприємств та інші, чия любов до Батьківщини стала взірцем для багатьох поколінь. У ці пам’ятні дні Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради запрошує жителів Вапнярки, Колоденки, Високого, Вербови, Марківки та Антополя розповісти про подвиги своїх рідних. Адже це найменше, що сьогодні може зробити кожний з нас для їх пам’яті. Для цього надсилайте фото фронтовика-героя і дані про нього (ПІБ, роки життя, населений пукт) до 9 травня включно у Фейсбук-спільноту "Вапнярська територіальна громада" або ж на VIBER за тел. 0980143621. Усі фото після перевірки потраплять до єдиної фотогалереї та будуть опубліковані не лише в соцмережах, а й на офіційному сайті Вапнярської селищної ради. Вшануймо разом наших сивочолих ветеранів та пам’ятаймо тих, хто поклав життя заради нашого майбутнього!