23 Квітня, 2020 р., 17:53
  Довідка про фінансування КНП «Вапнярська міська лікарня»
22 Квітня, 2020 р., 09:57
Кіберполіція розповідає про типові випадки шахрайства під час коронавірусу
16 Квітня, 2020 р., 17:15
Шановні жителі Вапнярської громади!
14 Квітня, 2020 р., 09:48
         Жителі смт. Вапнярка, проведіть будь ласка погашення Вашої заборгованості за водопостачання і водовідведення.
09 Квітня, 2020 р., 16:54
       Держенергонагляд вкотре звертається до громадян з проханням не спалювати опале листя, суху траву та побутове сміття. Такі дії не тільки шкодять довкіллю, а й несуть загрозу об’єктам енергетичної інфраструктури, що можуть бути пошкоджені внаслідок умисного підпалу сухостою або сміття та можуть призвести до пожежі.
08 Квітня, 2020 р., 17:22
Ми пишемо, роз’яснюємо, просимо, застерігаємо, але у нашому житті все ж трапляються пожежі. Необережне поводження із побутовими електроприладами, кинутий недопалок, сірник, байдужість, халатність, розрахунок на «авось пронесе»  і цього разу, безвідповідальне відношення до екології, і маємо виклик чергової бригади пожежників на приборкання і гасіння вогню.