Вінниччина ВелБуд: Ремонт мосту у Чернівцях заплановано завершити до кінця 2021 року

Дата: 26.07.2021 11:56

Ремонт старого мосту через річку Мурафа у Чернівцях Могилів-Подільського району заплановано завершити до кінця 2021 року, — інформує Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Понад 50 років міст у селищі Чернівці не бачив ремонту.

Це автомобільна дорога загального користування місцевого значення О-02-12-04 Вендичани-Чернівці-Томашпіль на км 27+151.

Як зазначив Сергій Борзов, цьогоріч в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на мосту проведуть поточний середній ремонт за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.

Голова ОДА повідомив, що під час обстеження мосту інженери Служби місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області виявили дефекти опор, прогонових будов та мостового полотна.

«Недоліки суттєво впливають на безпеку руху транспортних засобів та пішоходів, а також на несучу здатність конструкцій мосту», - наголосив посадовець.

До кінця 2021-го мостовики обіцяють оновити міст у Чернівцях:

• відремонтують нижню частину опори шляхом бетонування зруйнованих частин опори;

• відремонтують прогонові плити перекриття;

• замінять перильне огородження;

• відремонтують тротуарні плити;

• влаштують бар’єрне огородження прогонової будови та на під’їздах.

Уже провели армування пішохідної зони, виконали гідроізоляцію накладної монолітної плити та змонтували бордюрний камінь пішохідної зони на одній стороні проїзної частини.