ПРИВІТАННЯ З ПЕРШОТРАВНЕМ!

Дата: 01.05.2021 09:22

Шановні жителі, друзі та гості Вапнярської територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з Першотравнем – святом Весни і Праці!

У ці теплі весняні дні світ навколо наповнюється світлими почуттями, новими планами. З Днем Першотравня ми пов’язуємо надії на краще майбутнє. Він наповнює нас оптимізмом, змушує відчути себе частиною єдиного цілого, частиною суспільства, його історії. 1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого краю та України в цілому. Чесна добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

Дорогі земляки! Майбутнє нашої громади, її соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.

Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Успіху, радості, натхнення і сил вам для здійснення всіх планів і починань. Нехай гарний весняний настрій супроводжує Вас протягом всього року! ЗІ СВЯТОМ!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк