13 Січня, 2020 р., 11:11
      У нас в державі є чудова, багаторічна традиція - колядувати у Різдвяні дні.
28 Грудня, 2019 р., 16:17
      Отримувати та дарувати подарунки завжди приємно. Протягом 2019 року, заступником селищного голови Володимир Василенко за сприяння народного депутата Лариса Білозір було написано та подано заявку, згідно програми Міністерства соціальної політики України, для отримання соціального таксі. Даний транспортний засіб буде використовуватися з метою перевезення людей з інвалідністю, які проживають на території Вапнярської ОТГ. Ми пройшли низку бюрокритичних процедур, переговорів, тривалих телефоних розмов період очікування і ось, наче під ялинку, приємна новина. Сьогодні, о 8.00 ранку авто марки Пежо було доставлено на територію Вапнярки.
18 Грудня, 2019 р., 16:36
      "Тихо - триває екзамен"! Пам`ятаєте, такі таблички поруч з шкільними класами або студентськими аудиторіями ?)
13 Грудня, 2019 р., 17:02
Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС!
05 Грудня, 2019 р., 13:13
         Цю тополю працівникам виконавчого комітету Вапнярської селищної ради довго не вдавалося розчистити та зрізати, оскільки у нас поки що відсутня відповідна техніка і працівник з потрібним допуском до висотних робіт. Але сьогодні, 5 грудня, все склалося якнайкраще. Спільно із КП "Варнярський ККП" вдалось зрізати багаторічне, вже небезпечне для пішоходів і автомобілів дерево. Дякуємо всім хто гарно попрацював.
03 Грудня, 2019 р., 09:18
Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.
29 Листопада, 2019 р., 23:07
РІЗДВЯНИЙ КОШИК !
29 Листопада, 2019 р., 17:06
28.11.2019 р. працівники КП "Вапнярський ККП" проводили розчистку старого кладовища (Цапівського).
29 Листопада, 2019 р., 14:54
      Відділом освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ОТГ, проведено закупівлю та заміну вхідних дверей у НВК "Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 - ДНЗ", вартістю 5400,00 грн., з метою покращення температурного режиму у приміщенні школи.
29 Листопада, 2019 р., 14:24
Сьогодні, 29.11.2019 р. працівники з благоустрою КП "Вапнярський ККП" здійснюють ремонт лівньовки на привокзальній площі смт.Вапнярка.