13 Листопада, 2019 р., 13:43
      Виконавчий комітет Вапнярської селищної ради висловлює подяку за допомогу та надану техніку Вапнярській місцевій територіальній пожежній команді,  під час встановлення знаків обмеження швидкості та проїзду великого, вагового транспорту по вулиці Шевченка у смт.Вапнярка, оскільки цією вулицею, рухається значна кількість людей, особливо учнів Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.
13 Листопада, 2019 р., 09:32
     Цими днями, виконавчий комітет Вапнярської селищної ради спільно із працівниками КП "Вапнярський ККП", провели ряд заходів із благоустрою, а саме - очистку дерев, чагарників та вивезення гілля, листя, сміття з вулиць Миру, Грушевського, Незалежності.
11 Листопада, 2019 р., 23:45
      Тривають роботи по реалізації технічного переоснащення опалювального пункту Вапнярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області по вул. Шевченка, 56 в смт. Вапнярка Томашпільського району Вінницької області :
10 Листопада, 2019 р., 17:53
     Підходить до логічного завершення, реалізація проекту - «Капітальний ремонт балкона будівлі ЗДО «Ромашка» по вул. Гагаріна, 5 в смт. Вапнярка Томашпільського району Вінницької області», за кошти в сумі 299 078,00 грн., виділенні за рішенням сесії Вапнярської селищної ради на рахунок замовника робіт – відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ОТГ.
04 Листопада, 2019 р., 23:49
     У сесійній залі, Вапнярської селищної ради, 30 жовтня 2019 року відбулось щомісячне засідання виконавчого комітету з наступним порядком денним :
28 Жовтня, 2019 р., 13:49
      Вапнярська ЗОШ N 1 відзначила 75 - річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників.
24 Жовтня, 2019 р., 17:25
Конструктивна, чергова 66 сесія 8 скликання відбулась.
24 Жовтня, 2019 р., 13:38
 Живе серед всіх нас, у Вапнярській громаді, дуже приємний, креативний, вправний господар - Волик Володимир Кіндратович.
23 Жовтня, 2019 р., 17:15
22 жовтня 2019 року  на базі Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися збори  лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Вапнярської ОТГ. В заході взяли участь 15 учнів (по 5 представників від кожного закладу). Куратором лідерів учнівського самоврядування громади призначено  педагога-організатора Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  Гонтарук Д. О.
23 Жовтня, 2019 р., 10:15
   Щиро вітаємо Вапнярську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з перемогою ! Так тримати - бажаємо нових, спортивних перемог!!