Публічна консультація

Дата: 16.07.2020 18:31

Шановні жителі смт. Вапнярка, сіл Колоденка та Високе!

Виконавчий комітет Вапнярської селищної ради розпочинає публічну консультацію на тему «Новий парк у Вапнярці».

До Вашої уваги, пропозиція, щодо створення парку (скверу) для відпочинку по вулиці Грушевського (фото додається).

Що ми плануємо реалізувати?

Жителям нашої громади відомо, що на вказаному місці відсутні самі поховання солдат Вапнярчан, які боронили нашу волю під час другої світової війни, натомість встановлені обеліски пам’яті з іменами земляків, які не повернулися додому.

У процесі реалізації проекту, будуть демонтовані обеліски, натомість встановляться дві сучасні, гранітні плити із списком солдат, які будуть розташовані у цьому оновленому парку.

Мета реконструкції ?

Вивільнення простору для відпочинку родин, молоді, дітей громади. Приходячи у парк на державні свята кожен із нас зможе принести квіти пам’яті до гранітної, меморіальної плити, запалити світло, також це буде місце збереження шани про бойову славу.

Свої пропозиції, зауваження, заперечення просимо направляти на адресу селищної ради, висловлювати у телефонному режимі за номерами

3-28-47, 3-27-46 залишати у коментарях на сторінці у соц. мережі фейсбук.

Нам дуже важлива Ваша думка, оскільки готується пакет документів для проведення громадських обговорень з цього приводу!

Напишіть Ви за, чи проти такої ідеї !