З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ!

Дата: 15.11.2020 09:30

Шановні земляки!

Дозвольте сьогодні сердечно привітати всіх працівників ланів та ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власників особистих селянських господарств, орендарів і землевласників, ветеранів сільськогосподарського виробництва з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України. Цей день святковий для всіх, хто розумом та натрудженими руками щодня долучається до споконвічної справи забезпечення людей  хлібом, овочами, фруктами, молочною продукцією тощо. Це свято воістину всенародне, адже від результатів Вашої клопіткої праці значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання українців. І сьогодні ми маємо нагоду подякувати землі і Вам, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь людям, хай щедро родять ниви під мирним небом Вапнярської громади та України в цілому, а у Ваших домівках оселяться добро, родинна злагода та міцне здоров’я! Нехай Ваші починання завжди увінчуються вражаючими результатами, а посухи та зливи минуть Ваші угіддя, й врожай перевищує Ваші найсміливіші задуми. Спасибі Вам за нелегку, потрібну всіх нам працю!

З повагою та вдячністю селищний голова Олександр ГОРЕНЮК