Проект регуляторного акту рішення" Про встановлення туристичного збору на території Вапнярської об’єднаної територіальної громад"и на 2018 рік"

Фото без описуПРОЕКТ

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 24240, вул. Незалежності,140, смт. Вапнярка ,Томашпільський р-н,  Вінницька обл.

                         21 сесія   8  скликання                      

 Р І Ш Е Н Н Я

___ _________ 2017 року                                                                                                                                                    № ______

Про встановлення  туристичного збору на території Вапнярської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

Враховуючи вимоги статей 7, 8, 10, пунктів 12.3, 12.4 статті 12, статті 268 розділу XII Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами, керуючись статтями 26 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити в межах Вапнярської об’єднаної територіальної громади туристичний збір згідно Положення про туристичний збір , що додається.
  2.  Контроль за сплатою збору здійснюється контролюючими органами відповідно до Податкового кодексу України.
  3. Встановити, що дане рішення набирає чинності  з 01 січня 2018 року.
  4. Секретарю ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та копію рішення направити до  Томашпільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області у паперовому та електронному вигляді.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, фінансів і бюджету  (голова комісії  Василенко Т.О.)

 

          

 

 

Селищний голова                                                  О.П.Горенюк

 

Додаток 

 до рішення 21 сесії Вапнярської  селищної ради 8 скликання від 05.07.2017 року

 

Положення

про туристичний збір

 

1.1 Платники збору

1.1.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення селищної ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

1.1.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селищі в якому встановлено такий збір;

б) особи, які прибули у відрядження;

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

е) діти віком до 18 років;

є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

1.2. База справляння збору

1.2.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 268.5.1 ПКУ, за вирахуванням податку на додану вартість.

1.2.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

1.3. Ставка збору

1.3.1. Ставка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 268.4 ПКУ.

1.4. Податкові агенти

1.4.1. Згідно з рішенням селищної ради справляння збору може здійснюватися:

а) адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичними особами або фізичними особами - підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

1.5. Особливості справляння збору.

1.5.1. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

1.6. Порядок сплати збору

1.6.1. Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів.

1.6.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ, як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.

1.6.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу                      

 

 

 

 

Секретар селищної ради                                                    Ю.О. Побережний

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь