ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 13.07.2024 15:19

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ПЕТРА ІВАНОВИЧА ЛИСАКА!

13 липня  святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ хороша людина, щирий та порядний чоловік, відповідальний та старанний депутат Вапнярської селищної ради VIII скликання - ПЕТРО ІВАНОВИЧ ЛИСАК! Широ вітаємо іменинника зі святом та бажаємо міцного здоров’я та життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту в оселі. Хай здійсняться усі заповітні мрії, доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження. Нехай все хороше приходить якомога частіше і залишає тільки найкращі спогади, а все погане швидко забувається і служить лише хорошим уроком. Нехай успіх стане невід’ємною частиною Вашого життєвого шляху, а удача буде Вашим вірним супутником. Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Вапнярської селищної ради Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.