Про скликання сесії!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  10 липня 2024 року            селище Вапнярка                                      № 129-О

Про проведення позачергової

59 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  позачергову п’ятдесят дев’яту сесію VIII скликання Вапнярської селищної ради   11 липня 2024 року о 14:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради:

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до «Програми підготовки територіальної                                                     оборони та місцевого населення до участі   в русі національного спротиву в  Вапнярській територіальній громаді на 2022 - 2025 роки.»
  2. Про внесення змін до «Програми розвитку системи надання адміністративних послуг у Вапнярській селищній раді»
  3. Про внесення змін до   «Програми здійснення заходів землеустрою на території  Вапнярської територіальної громади на 2024 –2026 роки»
  4. Про внесення змін до « Програми проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічних паспортів з  внесенням  в реєстр державної електронної системи у сфері будівництва об'єктів нерухомості, які розташовані   на  території Вапнярської ТГ Тульчинського району Вінницької області на 2024-2026 роки»
  5. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Вапнярської ТГ на 2024 рік.
  6. Про затвердження Програми підтримки  внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у Вапнярській територіальній громаді на 2024-2025 роки.
  7. Про внесення змін до рішення 53 сесії VIII скликання від 20 грудня 2023року "Про бюджет Вапнярської    селищної територіальної громади на 2024 рік» .
  8.  Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вапнярської територіальної громади з 2025року.
  9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр.Дудик Олександру Борисовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) селища Вапнярка вул. Михайла Вербицького,37 Тульчинського  району Вінницької області
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр.Шушарові Оксані Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) селища Вапнярка вул.Незалежності ,209 Тульчинського  району Вінницької області.
  11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)1/4 гр. Паздерської Любов Василівни, 1/4 Паздерського Степана Павловича гр,1/4 Рак Вікторії Степанівни,гр.1/4 Паздерського Віктора Степановича,  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) на території Вапнярської територіальної громади селище Вапнярка вул.Івана Кожедуба ,1/117 кв 2 Тульчинського  району Вінницької області.
  12.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 1/2 Шевченко-Матієнко Тетяни Миколаївни, 1/2 Шевченко Павла Ігоровича  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) на території Вапнярської територіальної громади селище Вапнярка вул.Незалежності ,57 кв 1 Тульчинського  району Вінницької області
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр.Леськів Лідії Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) селища Вапнярка вул.Івана Кожедуба1/110 кв.1.Тульчинського  району Вінницької області.
  14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр.Новоженюк Світлани Олександрівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) селища Вапнярка вул.Мистецька буд.20 Тульчинського  району Вінницької області
  15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  кадастровий номер 0523955400:04:000:0130
  16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  кадастровий номер 0523955400:04:000:0132
  17. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки
  18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва (код згідно КВЦПЗ – 01.07) гр.Іванюк Олені Борисівні с.Колоденка Тульчинського району Вінницької області.
  19. Про  надання дозволу на укладення договору оренди кадастровий номер 0523982000:02:002:0140
  20.  Про внесення змін до « Положення  про відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради»
  21. Різне

Селищний голова                                                     Олександр ГОРЕНЮК