ВІТАННЯ З ДНЕМ РОДИНИ!

Дата: 08.07.2024 10:44

Для кожного з нас щаслива, міцна і дружня родина – це найбільша цінність, адже саме вона є надійною фортецею, де ми відчуваємо захист і душевний спокій. І зараз ми особливо розуміємо, що немає у світі більшого щастя, як бути поруч з нашими рідними.

Українська Родина – це не тільки рідні та родичі. Це і наша громада, держава, вся українська нація.

Війна розділила мільйони українських родин та розкидала найдорожчих людей по всіх куточках світу!
Незважаючи на це, всі українці, де б вони не були, вірять в нашу Незламність й в те, що найближчим часом всі ми зберемося в родинному колі святкувати Перемогу!

Бережіть один одного, будьте в безпеці, підтримуйте в складних ситуаціях, частіше висловлюйте свої почуття й пам'ятайте, що міцна родина – це основа, тих цінностей суспільства, за які борються мільйони українців – матерів й татусів, доньок й синів, дідусів й бабусь!

Перемоги - нашій великій родині-Україні!

З повагою, селищний голова Вапнярської громади Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.