ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.06.2024 10:47

21 червня 2024 року в актовій залі Вапнярської селищної ради відбулося пленарне засідання позачергової 58 сесії ради VIII скликання. Засідання розпочалося хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам'ять земляків, всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів. Участь в сесії взяли місцеві депутати, керівники бюджетних установ та закладів, громадськість та представники ЗМІ. Згідно порядку денного було розглянуто 38 питань, по яких ухвалено відповідні рішення. Цьому передувало засідання розширеної комісії, де більш детальніше розглядалися питання порядку денного на чолі з головами комісій та за участі депутатів. Зокрема, на червневому сесійному зібранні внесено зміни до ряду місцевих Програм, зміни до рішень попередніх сесій, затверджено також ряд земельних питань, питань адміністративного, штатного, статутного характеру та інші. В різному - депутатами порушувалися питання благоустрою, а саме облагородження громадських криниць та ін.