ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 10.06.2024 15:30

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ПАРОКОННОГО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИРОВИЧА!

10 червня, гарної літньої днини, святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ хороша людина, доброзичливий вапнярчанин, депутат Вапнярської селищної ради - ПАРОКОННИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.