ОНОВИТИ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНІ МОЖУТЬ У ЦНАПі ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.05.2024 14:02

На виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» 20 травня 2024 року в ЦНАПі Вапнярської селищної ради розпочато роботу з оновлення даних військовозобов’язаних громадян.

Для того, щоб оновити свої дані через Центр надання адміністративних послуг, необхідно особисто прийти у ЦНАП. Перелік документів які потрібно мати при собі:

• ідентифікаційний код,

• паспорт громадянина України,

• заява (заповнюється у ЦНАПі), у якій зазначається:

• прізвище, ім’я, по батькові;

• дата народження;

• фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається з місцем реєстрації, то вказувати саме ту адресу, де ви проживаєте, а не ту, де зареєстровані);

• номер телефону;

• адресу електронної пошти (за наявності).

Перевірена та підписана заява заявником передається адміністратором у держаний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Після перевірки даних адміністратор роздруковує ВИТЯГ, який видає військовозобов’язаному як підтвердження про оновлення даних. Оновити дані військовозобов’язані громадяни можуть у будь-якому ЦНАПі не залежно від реєстрації місця проживання!

Чекаємо вас у Центрі надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради за адресою: селище Вапнярка, вулиця Незалежності,196.

Інформація за номером телефону +380 (67) 58-55-305.