КВЕП "ВАПНЯРКА ВОДОКАНАЛ" ІНФОРМУЄ

Дата: 20.05.2024 10:42

КВЕП «Вапнярка водоканал» просить терміново розрахуватися за споживання комунальних послуг води та водовідведення. Вода -  як світло і газ є основними  джерелами споживання. Чому плата за світло і газ є обов’язковими, а вода -  ні? Не хотілося б застосовувати такі методи  як вимушене  відключення, але  недобросовісні споживачі спонукають до таких дій. Прикро обговорювати тему платоспроможності. Соціально вразлива частина населення сплачує, а платоспроможні - чомусь ні. У деяких боржників борги накопичувалися роками. На сьогодні плата за воду не покриває витрати на видобуток води.

За результатами перевірки, контролерами КВЕП «Вапнярка водоканал»  виявлено, що деякі споживачі дозволили собі самовільно підключитися до мереж водопостачання, чим завдають істотної матеріальної шкоди підприємству. Кількість  випадків наведені в таблиці:

Район Цапівки

Лічильники не працюють, шт.

Несанкціонована врізка, споживачів

3 (в минулому році також виявлено 3 споживачі)

Не зареєстроване водопостачання, споживачів

Заборгованість, грн.

Споживачі, які проживають і не сплачують за водопостачання до 10 років

Споживачі, які проживають і не сплачують за водопостачання до 3 років

Район старого елеватора

Заявили за додаткову врізку самостійно

Допомагаємо ліквідувати без штрафних санкцій

Район містечкової лікарні

Втручання в лічильник

Готуються справ до суду

Район старого елеватору

Відключено споживачів

Вапнярка

Планувалося відключення, споживачі написали договори реструктуризації, грн.

Ось споживач пробує переконати, що вода обліковується правильно.

А цей споживач має додатковий лічильник, по якому несплaчено жодний куб (835м.куб х 38грн=31730грн).

Кожен споживач пройде через процедуру перевірки приладів обліку.

В кого є  - безоблікова врізка, не працює лічильник та ін., просимо з’явитися в Водоканал. Допоможемо усунути недоліки без накладання штрафу. В кого контролерами буде виявлено безоблікове водопостачання, штраф  (Кримінальний кодекс України Стаття 188-1 викрадення води, електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років (неоподатковуваний мінімум для громадян у 2024 р. становить 1514 грн).