ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ: ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 17.04.2024 08:54

Наближення адміністративних послуг до громадян, їх доступність та висока якість – це одна з ключових функцій органів місцевого самоврядування, на підтвердження тому у Вапнярській селищній раді діє Центр надання адміністративних послуг.

11 квітня 2024 року ТОВ «СХК «Вінницька промислова група»,  в особі генерального директора Коваля Юрія Віталійовича спільно з ТОВ “Епіцентр К”,  в особі уповноваженої особи невідокремленого структурного підрозділу ТОВ “Епіцентр К” будівельно-господарського гіпермаркету “Епіцентр К” м. Вінниця Іванова Андрія Георгійовича безоплатно (в рахунок виконання соціальної угоди) передали Вапнярській селищній раді електрообладнання (комп’ютер, принтер, фотоапарат).

Отримане обладнання буде використано для  створення типового робочого місця в Центрі надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради, з впровадження адміністративних послуг: «Реєстрації транспортних засобів» та «Видача/обмін посвідчення водія».

Вапнярська селищна рада в особі селищного голови Горенюка Олександра Петровича висловлює щиру вдячність за допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це вагомий внесок у розвиток адміністративних послуг у громаді.

Бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, невичерпної енергії, сімейного благополуччя і процвітання. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.

Одночасно дякуємо за оперативне вирішення організаційних та технічних питань, щодо отримання обладнання: керівнику земельно-соціальної служби ТОВ «СХК «Вінницька промислова група» Мариніну Максиму Вікторовичу, юрисконсульту земельного відділу ТОВ «СХК «Вінницька промислова група» Вінницький кластер «Епіцентр Агро» Слободянюку Леоніду Леонідовичу та провідному фахівцю активних продажів ТОВ “Епіцентр К” будівельно-господарського гіпермаркету “Епіцентр К” м. Вінниця Коноплицькій Ользі Олегівні.

Начальник  Центру надання адміністративних  послуг Вапнярської селищної ради Василь Боднар.