Звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Вапнярської селищної ради за I квартал 2024 рік

Дата: 17.04.2024 08:31

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг на території Вапнярської територіальної громади функціонує Центр надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради, який знаходиться за адресою смт.Вапнярка вул. Незалежності, 196.

Основними завданнями Центру є:

- організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань фізичних та юридичних осіб - суб’єктів звернень;

- спрощення процедури отримання адміністративних послуг ;

- забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;

- проведення моніторингу якості надання адміністративних та вжиття заходів до підвищення рівня якості їх надання;

Основні показники виконання за I квартал 2024 рік:

- видано 791 Витягів про місце проживання;

- проведено 152 послуг реєстрації/зняття з реєстрації осіб;

- видано 19 витягів з Державного земельного кадастру;

- прийнято 17 заяв на отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок;

- видано 33 витягів про  зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

- надано 55 інформаційних довідок на запит суду, щодо надання відомостей про реєстрацію місця проживання фізичних осіб

- 1 декларації про готовність об’єкта на підставі будівельного паспорта.

Спеціалістами з соціальних питань Вапнярської селищної ради протягом звітного періоду було опрацьовано:

90 – заяв на отримання субсидії;

72 – заяви на отримання пільги;

130 – заяв на отримання допомоги;

24 – заяв на забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби;

17 – заяв на видачу посвідчення;

6 – заяв про запит  на справи тих людей що зареєстровані за іншим місцем проживання:

7 – заяв на виплату одноразової матеріальної допомоги

• видано 4 довідки внутрішньо переміщеної особи,

Надійшло 3 звернень по наданню соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі,  здійснено 3 виїздів на місце проживання заявника для вирішення питання щодо наявності підстав на отримання такої допомоги.

З метою задоволення потреб та інтересів мешканців територіальної громади до переліку послуг ЦНАП включено послуги регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області. Так 21 березня поточного року було проведено  виїзний прийом громадян мобільним сервісним центром у смт.Вапнярка, завдяки чому власники 13 транспортних засобів провели перереєстрацію транспортного засобу, 23 особи отримали посвідчення водія нового зразка, для 12 громадян було надано фахові консультації.

Згідно узгодженого рішення з Головним управлінням ПФУ України у Вінницькій області, працівниками Томашпільського відділення ПФУ України здійснювався прийом жителів громади у Центрі надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради, протягом звітного періоду здійснено прийом 311 жителів громади. На даний час прийом громадян здійснюється  з понеділка по п’ятницю у Центрі надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради.

Графік роботи ЦНАП

Понеділок – п’ятниця з 8-00 год. до 17-00 год.

Перерва на обід з 12-00 год. до 13-00 год.

Телефон  +38066-099-58-60,    +38067-58-55-305.