ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 01.04.2024 08:29

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА З СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ

ВІДДІЛУ ЦНАПу ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

МАСЛОВА ОЛЕКСІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА!

1 квітня, гарної весняної днини завітав ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ до хорошої людини, привітного та щирого чоловіка, відповідального та високопрофесійного фахівця своєї справи, головного спеціаліста з соціальних питань ЦНАПу, який з перших днів війни став на захист української землі  - ОЛЕКСІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА МАСЛОВА ! Щиро вітаємо Вас зі святом та щиро бажаємо скорішого повернення додому живим та здоровим! Нехай завжди оберігає Вас Ангел-охоронець та вбереже від зла та біди. Зичимо, щоб з кожним роком в скарбничку Вашого життя додавалося здоров'я, родинне щастя, сімейне тепло та благополуччя, а найзаповітніші мрії здійснювалися під мирним небом України! МИРУ, ДОБРА, НАСНАГИ, ПОВАГИ ВІД ПОБРАТИМІВ ТА ВДЯЧНОСТІ ВІД ЛЮДЕЙ!

З повагою та щирими побажаннями селищний голова Вапнярської громади Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.