ВІТАЄМО християн західного обряду з ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 31.03.2024 09:32

Шановна громадо! Дорогі віряни західного обряду!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого і радісного свята – Христового Воскресіння!

Сьогодні, коли наш народ змушений протистояти ворогу, захищати рідну землю від загарбника великою ціною втрат найкращих синів та доньок України, усі ми продовжуємо боротися та щиро вірити в Перемогу. Сьогодні ми об’єднуємося та згуртовуємося у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Нехай Великодні дзвони принесуть усім нам благі вісті, довгоочікувану радість перемоги, подарують надію, наповнять серця радістю. Хай оселиться у ваших домівках благодать, а в душах панує любов. Нехай диво Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Дякуємо всім захисникам і захисницям, всім, хто зробив усе можливе для того, щоб ми зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя.

Перемоги, миру, добра і злагоди вашим сім’ям та українській землі!

Благодатних Великодніх свят!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Вапнярської громади Олександр ГОРЕНЮК, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.