ОРДЕНОМ "ЗА МУЖНІСТЬ" ПОСМЕРТНО НАГОРОДИЛИ ГЕРОЯ З ВАПНЯРКИ

Дата: 24.02.2024 10:18

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно відзначили Героя-вапнярчанина СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА СМОЛЯКА, єдиного сина у матері, який загинув 24 липня 2023 року біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Матері полеглого Героя Аллі Андріївні - побратими, з якими служив військовий - передали відзнаку сина від Президента України. «Ми не маємо можливості повернути загиблого Героя України до життя, але нам під силу висловити шану і подяку рідним – матері за гідне виховання Сергія», - зазначили військові та голова селищної ради Олександр Горенюк, звертаючись до згорьованої матері Героя.

Після вручення ордена, захисники разом з представниками органів місцевого самоврядування поклали живі квіти до Алеї Слави загиблим Героям Вапнярської громади та Меморіалу Одвічної боротьби українського народу за свободу і незалежність у Вапнярці, в знак шани до пам'яті загиблих та як нагадування всім про наслідки повномасштабного вторгнення 24 лютого та війну, яка триває вже десятий рік.

😥ВІЧНА ШАНА І ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ, ЯКІ ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА НАШУ СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!🇺🇦 СЛАВА УКРАЇНІ!💙💛