ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 16.02.2024 16:30

16 лютого 2024 р. відбулося засідання позачергової 55-ої сесії Вапнярської селищної ради. Саме цього дня відзначається День Єднання в Україні, тому після вшанування хвилиною мовчання загиблих Героїв та мирних жителів під час війни росії проти України, присутні переглянули відеоряд урочистої лінійки з нагоди Всеукраїнського Дня єднання, що відбулася цього дня в Вапнярському ліцеї № 2. "Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною", - зазначив селищний голова Олександр Горенюк, звертаючись до присутніх в сесійній залі.

Після цього, депутати перейшли до обговорення порядку денного, до якого увійшли 70 питань  та ухвалення рішень, зокрема бюджетної, освітньої, комунальної та соціальної сфери тощо. Прийнято також ряд рішень, що стосуються надання дозволів та припинення договорів оренди комунального майна, розроблення технічної документації із землеустрою, інших земельних питань тощо. Всі питання попередньо обговорено на засіданнях постійних комісій.