ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЗЕМЛЯКІВ, ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата: 15.02.2024 13:16

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Саме тому, сьогодні, і зібралися біля Вапнярської селищної ради  представники місцевої влади, старости, керівники та працівники бюджетних установ та закладів громади, аби вшанувати пам’ять загиблих земляків. Хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих та державним Гімном України розпочався захід. До присутніх звернувся селищний голова Олександр Горенюк, який згадав історію тих подій, що для багатьох стали болючим спогадом, відзначив вагомий подвиг Героїв сьогодення. Також до слова долучився голова спілки Євген Тітаренко. Він висловив слова вдячності воїнам-ветеранам та побажав їм міцного здоров’я, миру та всім українцям якнайшвидшої Перемоги. Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків-інтернаціоналістів та тих, хто помирає, захищаючи нашу Україну сьогодні, живими квітами, які поклали до підніжжя памятного знаку.Також лягли живі квіти у Вапнярці до підніжжя Меморіалу Одвічної боротьби українського народу за свободу та незалежність та Алеї Слави загиблим Героям Вапнярської громади. Дякуємо всім ветеранам трагічної війни! Дякуємо нашим захисникам та захисницям! Світла пам’ять загиблим!