15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 09:48

Цей пам’ятний день встановлено у 2004 році на підтримку ініціативи громадських організацій з метою вшанування українських громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав.

Час не спроможний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади відваги та бойового братерства десятків тисяч синів і дочок України. Виходячи з сьогодення українського народу і державності нашої країни, з упевненістю можна сказати, що історія національно-визвольної боротьби тепер дублюється в нашій країні з нашим українським народом….

Вісім років і вже 727 днів Збройні Сили України боронять нашу державу від російської агресії. Тисячі українців віддали свої життя за той день, коли на нашій землі не залишиться жодного окупанта, коли всі наші землі знов будуть вільними.

Історія України — це фактично БОРОТЬБА за власну історію. В умовах сьогодення вивчення правдивої історії української держави має величезне значення. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам'яттю Героїв – учасників бойових дій на території інших держав, які віддали свої життя під час виконання військового обов'язку. ВІЧНА ПАМʼЯТЬ усім нашим Героям СЬОГОДЕННЯ!

Вічна слава всім, хто бореться за свободу нашої країни!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова Вапнярської ТГ Олександр ГОРЕНЮК, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.