ЩИРО ВІТАЄМО ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 02.02.2024 09:48

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ -

ВОЗНЮКА АРТУРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА!

2 лютого, чудової зимової днини, святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, щирий та відкритий чоловік, готовий будь-якої хвилини прийти на допомогу та підставити мужнє плече, відповідальний та старанний працівник правоохоронних органів, сумлінний в своїх обов'язках, поліцейський офіцер Вапнярської громади - ВОЗНЮК АРТУР ОЛЕКСАНДРОВИЧ! Щиро вітаємо зі святом та бажаємо Вам доброго здоров’я, родинного щастя і добробуту, поваги від людей, наснаги у Вашій нелегкій, але такій потрібній праці. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю та щастям, хай світ навкруги посміхається, а доля дарує дивовижні сюрпризи. Дякуємо за гідну службу на благо Вапнярської громади, за відданість і відповідальність обов'язку! Зичимо втілення всіх мрій і планів у життя та кар'єрного росту! Нехай доля буде прихильною та щедрою до Вас!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Вапнярської громади Олександр ГОРЕНЮК, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.