ВІДБУЛАСЯ 54-та ЧЕРГОВА СЕСІЯ ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 24.01.2024 11:11

23 січня 2024 року в сесійній залі Вапнярської селищної ради відбулася чергова п'ятдесят четверта сесія. На початку сесійного зібрання всі присутні традиційно вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у війні росії проти України, а також скорботно згадали у шановбивому мовчанні пам'ять покійного земляка, депутата та  директора школи Анатолія Миколайовича Іванчихіна. Під час сесії депутати розглянули 46 питань порядку денного. Зокрема, заслухали та затвердили звіти керівників установ Вапнярської ТГ.  Про виконання бюджету Вапнярської територіальної громади за 2023 рік проінформувала в.о. начальника фінансового відділу Вапнярської селищної ради Ольга Перегонець. Про ефективність роботи КНП «Вапнярський медичний  центр первинної  медико-санітарної  допомоги» в 2023 році прозвітував головний лікар Василь Віязловський. Звіт поліцейських офіцерів громади «Про стан злочинності та охорони громадського порядку на території Вапнярської територіальної громади за ІІ півріччя  2023 року презентував поліцейський громади Олександр Кривко.  Про роботу комунального підприємства «Вапнярський  ККП» Вапнярської селищної ради, та рух коштів по рахунку за 2023 рік» доповів начальник Вапнярського комунгоспу Василь Барасій. Також на сесії обговорили питання майнового та земельного характеру, питання сфери освіти, культури та спорту, благоустрою тощо.