На Вінниччині стартує наймасштабніший спортивний проєкт для школярів зі всієї України – «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 15.01.2024 09:05

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.

«Шкільні ліги - це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Учнівські команди змагатимуться за першість з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування, черлідингу. До участі у змаганнях плануємо залучити понад 500 шкіл області». – зазначив Начальник ОВА.

Протягом січня школа має сформувати команду та зареєструватись на загальнодержавному сайті проєкту http://scl.gov.ua/.

Реєстрація триватиме до 1 лютого.

За словами Сергія Борзова, 245 команд з Вінниччини вже зареєструвалися.

Стартуватимуть змагання саме з навчального закладу.

• Наступний етап – змагання в громадах.
  • Тоді – в районі.
  • Потім – в області.
  • Завершальний етап – змагання на всеукраїнське лідерство.

До проведення змагань залучені лідери обласних осередків федерацій відповідних видів спорту.

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» - це можливість проявити себе, свої навички та вміння в рамках найкрутіших спортивних шкільних змагань», – підкреслив очільник області.

Сергій Борзов додав, що шкільні ліги – це змагання не лише для спортсменів, а й для справжніх вболівальників за своїх однокласників, за свою школу, громаду, область. Ви зможете підтримувати команду своєї школи, громади, міста чи області просто з мобільного, як і дізнаватися усі новини.

«Зустрінемось з вами на командних тренуваннях та на змаганнях. Тому не чекай наступного року! Займатись спортом – це круто! Реєструйте свою шкільну команду!  Заявіть про себе! Продемонструйте свої здібності! Перемагайте! Наше гасло – «Пліч-о-пліч. Разом переможемо!» - підкреслив керівник регіону.