Про роботу Центру надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради

Дата: 02.01.2024 09:18

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг на території Вапнярської територіальної громади функціонує Центр надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради (далі - ЦНАП), який знаходиться за адресою смт.Вапнярка вул. Незалежності, 196.

У Центрі надання адміністративних послуг приймаються заяви щодо:

• отримання субсидій, пільг, допомог;
  • забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби;
  • допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які  проживають на території  Вапнярської  громади  та отримують програмний гемодіаліз»;
  • надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;
  • компенсації витрат громадянам, які безоплатно розмістили у  своїх житлових приміщеннях внутрішньо переміщених осіб.

Також ЦНАП надає адміністративні послуги:

• реєстрація/зняття з реєстрації осіб,
  • видача витягу про місце проживання;
  • видача довідки внутрішньо переміщеної особи;
  • видача витягу про земельну ділянку Державного земельного кадастру;
  • про початок/закінчення будівельних робіт.

Згідно узгодженого рішення з Головним управлінням ПФУ України у Вінницькій області, працівники відділу обслуговування громадян №14 ГУ ПФУ України у Вінницькій області здійснюють щоденний прийом жителів громади.

Згідно укладеного договору Вапнярською селищною радою з головним сервісним центром Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області надаються (згідно графіку, який щомісячно затверджується ГСЦ МВС У Вінницькій області) адміністративні послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, обміну посвідчення водія.

Графік роботи ЦНАП

Понеділок – п’ятниця з 8-00 год. до 17-00 год.

Перерва на обід з 12-00 год. до 13-00 год.

Телефон  066-099-58-60.