ЗІ СВЯТВЕЧОРОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 24.12.2023 17:00

Дорогі друзі! Щиро вітаємо всіх християн з СвятВечором та Різдвом Христовим! Різдво зігріває душі усіх християн, єднає всіх українців усього світу, об’єднує всі покоління силою любові, миру і добра. Народження Ісуса Христа, Спасителя людства – це також народження справжнього добра. Прийшовши у світ, Христос дарував нам надію на перемогу добра над злом.

Тож віримо, що з Господньою допомогою, наші Герої очистять українську землю від ворога. Що українське добро переможе московське зло. Бо правда за нами!

У Святий вечір ми в особливий спосіб єднаємося з тими, хто не може з нами сісти разом до спільної вечері. Хто зустрічає Першу зорю у холодних окопах, в бойових машинах, за пультами зенітних комплексів. Хто віддав життя за незалежність України та поруч з Ангелами тримають українське небо.

Тому найперше віддаймо шану нашим Героям, українським воїнам. Вони стоять на охороні добра, любові, правди і життя.

Від щирого серця вітаємо всіх жителів Вапнярської громади з найбільшим святом християнського світу – Різдвом Христовим! Зичимо усім невичерпної енергії і натхнення, оптимізму і нових звершень, родинного затишку і тепла, добробуту і здоров’я.

Хай Різдвяна зоря принесе нам мир після перемоги над ворогом!

Христос Народився!

Славімо його!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Вапнярської громади Олександр ГОРЕНЮК, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.