7 ГРУДНЯ - ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2023 08:46

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники селищної ради, ветерани органів місцевого самоврядування, , Вапнярська громадо – прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято стосується КОЖНОГО українця, адже ми всі разом вирішуємо важливі питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові села, міста, громади, області, країни!

Зараз ми всі як ніколи єдині. Нас вкотре об’єднав ворог. Ми працюємо, платимо податки, волонтеримо, забезпечуємо армію, допомагаємо усім, хто постраждав через війну, сотні тисяч із нас взяли до рук зброю та щодня метр за метром відвойовуємо свою землю!

Я, як голова Вапнярської громади, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з Вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою та прагнемо спільної перемоги над ворогом.

З нагоди свята висловлюю вдячність та сподівання на подальшу плідну співпрацю своїм колегам, працівникам органів місцевого самоврядування, усім, кому зараз довірено представляти інтереси Вапнярської громади.

Бажаю, щоб вас розуміли та підтримували люди і ніколи не покидала віра, надія та любов.

З глибокою повагою, селищний голова Олександр ГОРЕНЮК.