З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 05.12.2023 23:44

Шановні жителі Вапнярської громади! Дорогі діти! Сьогодні ми відзначаємо День Святого Миколая. Із давніх-давен Миколай Чудотворець був покровителем дітей та допомагав нужденним. Тому ця дата у кожного з нас асоціюється з милосердям, добром і маленьким дивом. У цей надзвичайно складний для нашої країни час, усі ми – і дорослі, і діти, сподіваємося лише на одне – якнайшвидше звільнення окупованих територій, перемогу України та настання миру на рідній землі. Тож нехай цей день об’єднає у теплому колі кожну родину, стане гарним приводом подарувати радість дорогим людям, зігріти увагою своїх рідних і близьких. Бажаємо усім вам, шановні земляки, Божої благодаті, життєвої наснаги та віри у краще майбутнє! А вам, дорогі діти, зичимо гарного настрою, подарунків та здійснення заповітних мрій!

З повагою, селищний голова Вапнярської громади олександр ГОРЕНЮК, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.