5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРІВ

Дата: 05.12.2023 09:21

5 грудня – Міжнародний день волонтерів

Шановні волонтери! В Міжнародний день волонтерів прийміть щирі вітання і слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу військовим і тим, хто її потребує!
 Зичимо всім волонтерам Вапнярської громади, кожному жителю Вапнярки, Містечка, Колоденки, Високого, Вербови, Марківки та Антополя - адже кожен свідомий українець цих населених пунктів, який допомагає українській армії - вже волонтер, міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!
 Наш народ не здолати! Наша сила у єдності! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, селищний голова Вапнярської ТГ Олександр ГОРЕНЮК, старости всіх старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.