ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 28.11.2023 09:30

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ ІЩЕНКО!

28 листопада, білосніжним сніжком припорошила доля ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ чудової людини, гарної жінки, професіонала своєї справи, головного бухгалтера фінансового відділу Вапнярської селищної ради - ЛЮДМИЛИ ВІКТОРІВНИ ІЩЕНКО! Прийміть щирі привітання, шановна імениннице, та побажання всеохоплюючого відчуття щастя! Нехай у Вашому житті завжди панують благополуччя, добро, злагода, щастя, серце ніколи не залишає весна, а нові професійні успіхи й надалі сприятимуть Вапнярській громаді. Ваш неймовірний професіоналізм, енергетика, що надихає інших, та працелюбність викликають повагу, а добра вдача, щирість, порядність і доброзичливість – захоплюють! Зичимо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, втілення всіх ідей і планів, всіляких приємностей і яскравих позитивних вражень від життя! Хай всі мрії здійснюються! Зі святом!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Вапнярської ТГ Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, колективи Вапнярської селищної ради та бюджетних установ громади, депутатський корпус та виконавчий комітет.