ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 13:46

21 листопада 2023 р. Україна відзначає 10-ту річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, які змінили хід історії країни і усього світу. З цієї нагоди у Вапнярці біля Меморіалу Одвічної боротьби та Алеї Слави загиблим Героям зібралися керівництво громади, старости, колективи Вапнярської селищної ради та бюджетних установ, представники підприємств та організацій селища, залізничники, освітяни, працівники культури та соціального захисту, небайдужі жителі, аби вшанувати пам'ять тих трагічних днів та реалій сьогодення. Хвилиною мовчання віддали данину шани всім загиблим, поетичними рядками в вуст юної ліцеїстки про трагічні події осені Майдану торкнулися кожного серця, і під виконання Гімну України згадали подвиг захисників та захисниць рідної землі. До присутніх звернувся селищний голова Олександр Горенюк, відзначивши, що зараз нам як ніколи треба бути згуртованими та єдиними. Завершився пам'ятний мітинг покладанням квітів до підніжжя Меморіалу та Алеї Слави, присутні схилили голови в пошані.

В 2023 році День Гідності та Свободи Україна відзначає під гаслом "Заряджені Гідністю і жагою Свободи".