ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Дата: 09.11.2023 08:35

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Культура і мистецтво — найбільші скарби кожної держави, які вирізняють її народ з-поміж інших. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність і зайняти гідне місце серед світових культур.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, співу, живопису, театру, книги, народної творчості, хто веде величезну просвітницьку роботу та навчає мистецтву інших.

Сердечно вітаємо вас з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Саме завдяки нашим митцям, співакам, художникам, письменникам, поетам, драматургам українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужні натиски багатьох агресорів, і зайняла провідне місце серед світових культур.

Щиро дякуємо справжній волонтерській армії працівників культури. Наші митці не лише допомагають нашим воїнам, а й донатять, збирають гуманітарну допомогу, організовують благодійні концерти на підтримку ЗСУ, і разом з тим піднімають бойовий дух наших воїнів.

Бажаємо всім працівникам сфери культури Вапнярської громади теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії.

Миру всім нам після перемоги над агресором!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Вапнярської селищної ради Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.