З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 04.11.2023 10:24

Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту та всі, хто вносить вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем залізничника!

Залізничний транспорт завжди займав особливе місце в житті країни, зокрема і Вапнярської громади. Його стійка робота, безпечне і доступне перевезення пасажирів, своєчасна доставка вантажів – це необхідні умови життєдіяльності суспільства. Не випадково залізниці називають транспортними артеріями держави. Вони пов’язують в єдине ціле села, міста, регіони і країни.

А в час війни робота залізниці та її працівників набуло особливого значення. У важкий час ви не зважаючи ні на що виконували свою роботу та рятували людей. Небезпечні рейси, перевезення поранених військових, сотні тисяч евакуйованих цивільних людей, тисячі тон волонтерської допомоги – це Ваша щоденна робота, яка заслуговує неабиякої подяки та шани.

Нехай мир і злагода запанують у ваших родинах. Хай ваші наснага й натхнення стануть прикладом для наслідування і примножать залізничну славу України.

Зі святом, дорогі залізничники! Перемога обо’язково буде за нами! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Вапнярської селищної ради Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.