Про скликання сесії!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  23 жовтня 2023 року               смт. Вапнярка                                № 205-О

Про проведення позачергової

50 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  позачергову п’ятдесяту сесію VIII скликання Вапнярської селищної ради   25 жовтня 2023 року о 14:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради:

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про передачу коштів між місцевими бюджетами  у 2024 році на спільне утримання

жителів Вапнярської ТГ в КЗ «Центр надання соціальних послуг Городківської сільської ради»

1. Про передачу коштів між місцевими  бюджетами  у 2024 році на спільне утримання

КУ «Томашпільський трудовий архів»

1. Про внесення змін до Статутного капіталу комунального виробничо-експлуатаційного                                                                          підприємства «Вапнярка водоканал».
  2. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Белінською Галиною Григорівною кадастровий номер 0523955400:02:002:0222.
  3. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Зелюк Ольгою Іванівною кадастровий номер 0523955400:02:002:0221.
  4. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Лисаком Петром Івановичем кадастровий номер 0523955400:02:002:0224.
  5. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Морданом Анатолійом Степановичем  кадастровий номер 0523955400:02:002:0223.
  6. Про затвердження меморандуму про співпрацю.
  7. Про затвердження меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю.
  8. Про затвердження Договору №11-07-2023 про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг.
  9. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у сфері надання адміністративних послуг.
  10. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у сфері містобудування та архітектури.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах смт. Вапнярка по вул. Авіаторів 1/49 на території Вапнярської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.
  12. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки в межах населеного пункту смт Вапнярка ,вул. Незалежності 2-а.
  13. Різне

Селищний голова                                                     Олександр ГОРЕНЮК