ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 11.10.2023 22:03

11 жовтня 2023 р. відбулася 49 позачергова сесія Вапнярської селищної ради. Більше двадцяти питань порядку денного було обговорено в сесійній залі та ухвалено відповідні рішення. Серед них: фінансові, майнові, земельні, освітні та комунальні. Зокрема, щодо питання організації харчування в закладах освіти – було взято до уваги, що повністю звільняються від плати за харчування не лише діти, батьки яких є учасниками АТО/Операції Об’єднаних сил чи брали/беруть безпосередню участь у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні широкомасштабної збройної агресії росії проти України, а ще й діти захисників та захисниць України, які захищають Україну під час повномасштабної війни, але НЕ МАЮТЬ статусу учасника бойових дій. І на сесії саме останню категорію внесено до переліку пільговиків на безоплатне харчування, а вже на наступній сесії буде здійснено процедуру виділення необхідних коштів, аби до кінця поточного року діти військових мали можливість безкоштовно харчуватися за кошти з місцевого бюджету.

Також одним з питань порядку денного було ухвалення рішення про відновлення вуличного освітлення. Попередні місяці було здійснено перевірку мережі, де необхідно – замінено лампочки. Було позитивно ухвалено рішення, і найближчим часом (очікується, що вже завтра відбудеться увімкнення вуличного освітлення в тестовому режимі для розуміння того, де ще потрібно нагально провести ремонтні роботи). Разом з тим, депутати також узгодили режим та графік роботи вуличного освітлення восени та взимку. На завершення сесійного зібрання було обговорено ще ряд важливих для розвитку та сталої життєдіяльності громади питань.