Отримали генератор для Центру надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради

Дата: 29.09.2023 14:02

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг на території Вапнярської територіальної громади функціонує Центр надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради, який знаходиться за адресою смт.Вапнярка вул. Незалежності, 196. Сьогодні  Центр надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради за сприяння Вінницької обласної військової адміністрації було забезпечено дизельним генераторами потужністю 24 кВт.

Альтернативне джерело живлення дасть змогу стабільно працювати та безперебійно надавати адміністративні послуги мешканцям Вапнярської громади. Вапнярська селищна рада в особі селищного голови  Олександра ГОРЕНЮКА висловлює подяку Вінницькій обласній військовій адміністрації за надану технічну та потужну підтримку.